29 december 2021 om 13:10
< 1 min lezen

Nieuw pretpark voor Plopsaland in Tsjechische hoofdstad Praag

Kabouter Plop gaat met zijn vrienden naar Tsjechië. Afgelopen maandag werd het nieuwe pretpark geopend. Het indoorpretpark heet in Praag ‘Majaland Praha’. Dit meldt de Stentor. 

Het pretpark bevindt zich naar het winkelcentrum Premium Outlet Prague Airport en zit dus ook vlak naast de luchthaven van Praag. Er zijn een 15-tal attracties waaronder een achtbaan, zweefmolen, vrijevaltoren en botsauto’s. May de Bij loopt er rond en het indoorpark is vooral gericht op kinderen tussen de twee en tien jaar oud.

Verschillende parken in verschillende landen

Studio 100 heeft in Nederland een park in Coevorden en verder nog parken in België, Duitsland en Polen. Ondertussen wordt er ook nog gebouw in Polen aan Majaland Warsaw, dit park zal in het voorjaar zijn deuren openen.

Door: Nationale Recreatiegids 

Relevante artikelen

Alles van attracties
    • Attracties

    Efteling vervangt herkenbare vertelstemmen: Paul van Vliet niet langer te horen in Sprookjesbos

    Vandaag om 09:52
    • Attracties

    Efteling opent twee nieuwe themasuites in Wonder Hotel

    Gisteren om 14:40

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland