16 juni 2021 om 10:11
< 1 min lezen

Tim Akkerman gaat James Bond-tour doen met Metropole Orkest

Zangers Tim Akkerman en Dorona Alberti gaan dit najaar met het Metropole Orkest een James Bond-tournee doen. De zangers brengen samen met het orkest de hoogtepunten uit 60 jaar James Bond-geschiedenis.

De tour, ter gelegenheid van de nieuwe 007-film No Time To Die, stond eerst gepland voor het voorjaar van 2020. Maar door de coronacrisis moesten de theaters en bioscopen dicht en werd de tour uitgesteld. Ook de premièredatum van nieuwe James Bond-film werd meerdere malen verplaatst. Nu is het de bedoeling dat de 25e film over de Britse spion eind september wordt uitgebracht.

Zowel Akkerman als Alberti is naar eigen zeggen een grote Bond-fan. Sommige optredens zijn al uitverkocht, zoals het concert in Theater Carré in Amsterdam. Voor andere optredens, zoals in het Theater aan het Vrijthof in Maastricht of het nieuwe podium Amare in Den Haag, zijn nog wel kaarten beschikbaar.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Nieuwe uitgestorven dolfijnensoort ontdekt door Natuurhistorisch Museum Rotterdam

    Vandaag om 09:10
    • Cultuur

    Nederlandse musea trekken nog altijd minder bezoekers dan voor coronapandemie

    Gisteren om 09:11

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland