4 juni 2021 om 11:12
< 1 min lezen

Jim Bakkum met liedjes van Frank Sinatra het theater in

Jim Bakkum gaat komend najaar weer het theater in. De zanger zingt in een nieuwe voorstelling liedjes uit het repertoire van Frank Sinatra. Sergio Vyent, de gastheer van het BNNVARA-programma First Dates, zal verhalen uit het leven van de Amerikaanse crooner vertellen. De mannen worden begeleid door de Dutch Concert Big Band.

Ze zullen “het mooiste repertoire en de interessantste verhalen uit het leven brengen van één van ‘s werelds grootse artiesten die ooit geleefd heeft”, belooft Jim donderdag op Instagram. “Persoonlijk is dit weer een droom die ik mag afvinken. Ik heb vaker met big band gezongen, maar een tour… Wow.”
 

Sinatra – Under His Skin

Met de voorstelling Sinatra – Under His Skin reizen ze in november en december langs Nederlandse theaters. “Dit gaat magisch en fantastisch worden. Ik kan niet wachten om jullie weer in het theater te zien.”
 
Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Nederlandse populaire muziek leverde in 2025 meer op dan ooit tevoren

    Vandaag om 09:10
    • Cultuur

    Deze wijnboer schrijft dit jaar het Zomerlezengeschenk 2026

    Vandaag om 08:33

Aankomende evenementen

10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland