2 maart 2021 om 10:35
< 1 min lezen

Yentl en de Boer onder genomineerden Annie M.G. Schmidtprijs

Yentl en de Boer, Rosa da Silva en Daniël Lohues behoren tot de kanshebbers van De Annie M.G. Schmidtprijs. Dat werd maandagavond bekendgemaakt. De prijs wordt sinds 1991 uitgereikt aan een tekstschrijver, componist en uitvoerder voor het beste theaterlied.

Yentl en de Boer maken kans met het nummer ‘Het is begonnen’. Rosa da Silva en Daniël Lohues maken kans met ‘Als het zo ver is’. Ook Jan Beuving en Tom Dicke met ‘De begrafenis van de waarheid’, Lisa Loeb met ‘Mijn odyssee’, Eva van Manen met ‘Omdat we verdergaan’ en Flip Noorman met ‘De traditie’ maken kans op de jaarlijkse prijs.

Jan Beuving en Tom Dicke wonnen de prijs al eens eerder, in 2018. Ook Daniël Lohues en Yentl en de Boer mochten de prijs al eens mee naar huis nemen, respectievelijk in 2006 en 2014. De bekendmaking van de winnaar van dit jaar is eind maart.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Rapport adviesbureau: zonder financiële steun haalt Groninger Museum 2027 niet

    5 december 2025 om 14:47
    • Cultuur

    WILDLANDS-serie genomineerd voor Televizier-Ring 2026

    5 december 2025 om 13:48

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland