26 februari 2021 om 01:05
< 1 min lezen

De Vooravond komt met alternatief voor Boekenbal

Het tv-programma De Vooravond komt met een alternatief voor het Boekenbal, dat niet kan doorgaan vanwege de coronacrisis. In een speciale uitzending presenteren Fidan Ekiz en Renze Klamer op 5 maart vanuit de Stadsschouwburg (ITA) in Amsterdam met een reeks bekende schrijvers dat alternatieve boekenbal, meldt BNNVARA donderdag.

In het vrijwel lege theater wordt de aftrap gegeven voor Het Voorwoord van de Boekenweek, waarin met diverse evenementen het lezen van boeken wordt aangemoedigd. Schrijvers als Hanna Bervoets, Roxane van Iperen, Connie Palmen, Marieke Lucas Rijneveld, Adriaan van Dis en Arjen Lubach zijn te gast om te praten over hun liefde voor literatuur. Daarnaast zijn er muzikale optredens en is er ruimte voor poëzie.

Het Voorwoord van de Boekenweek wordt afgetrapt in De Vooravond en duurt tot en met 14 maart. De Boekenweek zelf is vanwege de coronacrisis verplaatst naar de zomer.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Kröller-Müller Museum toont vervalste Van Gogh en lanceert podcast

    Gisteren om 15:13
  • figure of justice
    • Cultuur

    Rechtbank: stopzetten subsidie Stadstheater Almelo was onrechtmatig

    Gisteren om 09:11

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland