8 september 2020 om 11:05
< 1 min lezen

Media Park wordt drive-inbioscoop voor een week

Het Media Park verandert in oktober voor een weekje in een drive-inbioscoop. In samenwerking met Filmtheater Hilversum worden op het parkeerdek van het Media Park films gedraaid, waaronder klassiekers zoals Grease tot recente films zoals Once Upon A Time In Hollywood, A Star Is Born en Bohemian Rhapsody.

Met de auto kan het dek opgereden worden waar de films op het witte doek te aanschouwen zijn. Ook zijn er voorpremiès en worden kattenfilmpjes gedraaid tijdens CatVideoFest.

De drive-inbioscoop is van 3 tot en met 11 oktober. Kaartjes zijn verkrijgbaar via de website van Filmtheater Hilversum en kosten 25 euro per stuk.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van attracties
  • Walibi Holland staat in lijst met rookvrije uitjes, terwijl bezoekers gewoon mogen roken / Foto: "Walibi Holland entrance" door Christophe95
    • Attracties

    Walibi stopt overleg met vakbond: seizoenskrachten vrezen stilstand

    19 december 2025 om 09:09
    • Attracties

    GaiaZOO neemt afscheid van 21-jarige leeuw

    19 december 2025 om 08:43

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland