26 juni 2020 om 17:15
< 1 min lezen

Kans op pittige onweersbuien, wateroverlast en windstoten tot 75 km/u

Na een tropische dag ontstaan vandaag aan het einde van de middag lokaal pittige onweersbuien. Vooral in het zuiden, midden en westen kunnen die fel zijn. Plaatselijk valt veel regen in korte tijd en is er kans op wateroverlast, waarschuwt Weeronline.

Tijdens de buien zijn windstoten mogelijk tot 75 kilometer per uur. Ook kan het daarbij gaan hagelen. De eerste buien vallen waarschijnlijk ’s middags al in Zeeland. Aan het eind van de middag komen in het zuiden en later ook in het midden en westen enkele stevige onweersbuien voor. Verkoeling brengen deze buien nauwelijks. De lucht wordt zelfs nog vochtiger, waardoor het in de nacht naar zaterdag klam blijft. De temperatuur blijft steken op zo’n 17 tot 20 graden.

Zaterdag

Zaterdag kan het opnieuw gaan onweren, dan voornamelijk in het oosten en noordoosten. Met deze buien wordt de hitte in het land wel verdreven.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van outdoor
    • Outdoor

    Nieuwe RIVM-vuistregels zetten recreatie centraal in de buurt

    Gisteren om 14:59
    • Outdoor

    Jachthaven Uithoorn breidt uit met veertig ligplaatsen

    Gisteren om 12:06

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland