eloi youssef
18 maart 2025 om 16:15
< 1 min lezen

Eloi Youssef verlengd concertreeks vanwege succes

Zanger Eloi Youssef heeft zijn concertreeks met Kamerata Zuid en het Nederlands Kamerkoor wegens succes verlengd. In september en oktober 2025 bestijgen zij opnieuw het podium, maakt hun management dinsdag bekend. "Het is zo'n bijzondere en mooie samenwerking geworden, het doet me erg goed dat we het podium nog vaker met elkaar mogen delen!", aldus Youssef.

Eerder werden al nieuwe concerten aan de tour toegevoegd omdat de kaarten “in een razend tempo” waren uitverkocht. Het is voor het eerst sinds zijn vertrek bij de band Kensington dat Youssef weer optreedt.

De kaartverkoop voor de nieuwe concerten begint donderdag. Youssef, Kamerata Zuid en het Nederlands Kamerkoor treden op in onder meer Utrecht, Maastricht en Apeldoorn.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Evenementen

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Evenementen

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

13 Feb
Vernieuwde Lange Leo Kinderroute
  • Drenthe
13 Feb
Themarondleiding: Liefde in het plantenrijk
  • Noord-Holland
13 Feb
Knutselruimte Gevangenismuseum Veenhuizen
  • Drenthe
13 Feb
Kraak de Code speurtocht
  • Drenthe