6 september 2013 om 11:34
< 1 min lezen

Baobab overgenomen door Sawadee Reizen

(Novum) - Baobab Reizen en Summum gaan verder onder de paraplu van reisbureau Sawadee. Dat meldt Sawadee donderdag. De twee merken waren onderdeel van Terra Travel, dat eind vorige maand aangaf in financiële problemen te verkeren. Drie tot vijf van de tien medewerkers verhuizen waarschijnlijk mee naar Sawadee.

Het overnamebedrag wil Sawadee niet bekendmaken. De enige activiteit van Terra Travel die de reisorganisatie niet overneemt, zijn de groepsreizen. Sawadee bekijkt nog welke medewerkers van Terra Travel kunnen blijven.

Door de overeenkomsten tussen beide reisorganisaties is de overname een logische stap, meent topman van Sawadee Reizen Floris Fluitsma. “De afgelopen weken hebben veel Baobab-klanten ons op eigen initiatief weten te vinden. Dit bevestigt dat de twee merken bij elkaar passen.”

Gezamenlijk bieden Baobab en Sawadee reizen aan naar zeventig bestemmingen. Om de reizigers tegemoet te komen die voor de financiële problemen een reis hadden geboekt bij Baobab, heeft Sawadee extra vertrekdata gepland.

 

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • brand
    • Accommodaties

    Dodelijke brand op vakantiepark in Woerdense Verlaat

    Vandaag om 09:08
    • Accommodaties

    Toerismesector groeit, maar btw-verhoging remt vooruitzicht

    Gisteren om 10:51

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland