20 augustus 2013 om 13:25
< 1 min lezen

5500 Nederlandse toeristen in Egypte

(Novum) - In Egypte bevinden zich zo'n 5500 Nederlandse toeristen in en rond de hotelresorts aan de Rode Zee en de Golf van Aqaba. Dat heeft minister van Buitenlandse Zaken Frans Timmermans (PvdA) dinsdag gemeld aan de Tweede Kamer.

Timmermans baseert zich op informatie van reisorganisaties. Bij de ambassade in Caïro hebben zich zo’n 1400 Nederlanders geregistreerd. Dit zijn voornamelijk mensen die in Egypte wonen.

De ambassade heeft tijdelijk versterking gekregen van vier consulaire medewerkers, die verblijven op locaties waar veel Nederlanders zijn, meldt Timmermans verder.

Sinds eind vorige week ontraadt het ministerie van Buitenlandse Zaken reizen naar de toeristengebieden. Nederlanders die al in Egypte zijn, moeten zich afvragen of ze willen blijven.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Accommodaties

    Camping De Lage Werf wint opnieuw Gouden Zoover Award

    Gisteren om 14:29
  • troffee
    • Accommodaties

    Camping Zwinderen uitgeroepen tot beste kleine camping van Nederland

    Gisteren om 09:19

Aankomende evenementen

27 Jan
Caravana 2026
  • Friesland
29 Jan
Whisky aan het Strand
  • Zuid-Holland
29 Jan
Chill out
  • Utrecht