Advocaat Ali B wil Ronnie Flex en Ali's vrouw laten getuigen in zedenzaak
17 april 2025 om 15:24
< 1 min lezen

Advocaat Ali B wil Ronnie Flex en Ali’s vrouw laten getuigen in zedenzaak

Bart Swier, de advocaat van Ali B, wil naast Ali B's vrouw Breghje Kommers ook rapper Ronnie Flex laten getuigen in het hoger beroep. Dat heeft hij donderdag gezegd tijdens de eerste zitting in het hoger beroep in het gerechtshof in Amsterdam.

Ali B werd in juli veroordeeld tot twee jaar cel voor verkrachting en een poging tot verkrachting. Ali B zou in augustus 2018 in Heiloo het slachtoffer hebben aangerand en later verkracht, door zijn vingers in haar vagina te steken, terwijl ze seks had met Ronnie Flex. De rechtbank achtte dit feit bewezen.

‘Ronnie Flex kan niets gezien hebben’

Ronell Plasschaert, de echte naam van de rapper, had volgens Swier niet gezien dat Ali B zijn vingers in de vagina van de vrouw had gestopt. Swier stelt daarom dat de verklaring van de aangeefster niet kan kloppen. Toch heeft de rechtbank het feit bewezen verklaard. De raadsman van Ali B vindt ook dat het bewijs “koste wat kost” bij elkaar gesprokkeld moest worden.

Vijf mensen die getuigen

In totaal wil Swier vijf mensen laten getuigen, van wie twee anoniem. Het gerechtshof maakt donderdag om 16.00 uur bekend welke toezeggingen over de onderzoekswensen worden gedaan.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Madame Tussauds herplaatst mogelijk beeld van Marco Borsato

    Vandaag om 13:18
    • Entertainment

    Nieuwe editie van Trouwmarathon 100% NL op komst

    12 december 2025 om 10:48

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland