1 juli 2013 om 13:02
< 1 min lezen

Beertje van Beers gaat ‘sexperimenteren’

(Novum) - Beertje van Beers gaat allerlei experimenten uitvoeren op het gebied van seks. "Bijvoorbeeld klaarkomen, dat vind ik heel interessant", vertelt Beertje voor de camera van Novum Nieuws. Samen met een vriendin die seksspeeltjes verkoopt, gaat ze bloggen. Over twee weken gaat hun website online.

“Ik lees over vrouwen die gillend vijf keer klaarkomen, maar ik ben na één keer eigenlijk wel klaar. Stel dat seks een sport is, dan zou ik niet hoog scoren”, constateert de 40-jarige presentatrice. Beertje wil onder meer onderzoeken of het ‘kettingorgasme’ een aangeboren talent is of iets wat je kunt ontwikkelen. “Mijn man laat ik mij punten geven. Hij moet kijken hoe goed ik het doe.”

Bang dat er niets meer te ontdekken valt, is Beertje niet. “Ik las laatst ook iets over oogballikken. Er zijn zoveel trends op het gebied van seks, dus er komt elke keer wat nieuws wat ik wil proberen.”

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Attracties

    Chinese Nachtegaal verdwijnt uit Sprookjesbos, nieuwe invulling gepland

    Vandaag om 11:32
    • Attracties

    Emmen viert 90 jaar dierentuin met jubileumshows

    Gisteren om 14:52

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland