10 juni 2013 om 11:44
< 1 min lezen

Jochem Myjer maakt volkslied voor Leiden

(Novum) - Jochem Myjer heeft een volkslied geschreven voor Leiden. De cabaretier bracht zijn nummer zaterdagavond voor het eerst ten gehore tijdens het literaire evenement De Leidse Olympus, schrijft Het Leidsch Dagblad.

Myjer dook als verrassingsact op tijdens het evenement. “Iedereen kent O o Den Haag van Harry Klorkestein”, zei de komiek volgens de krant. “Ik vind dat Leiden een vergelijkbare ode verdient. Geen literair hoogstaand lied, want een Leidenaar moet het na twintig bier nog steeds kunnen zingen.”

De cabaretier gaat met de begeleidingsband van Marco Borsato de studio in om het lied op te nemen. Ook is hij van plan een videoclip op te nemen. Myer werd zelf 36 jaar geleden geboren in Leiden.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Attracties

    Emmen viert 90 jaar dierentuin met jubileumshows

    Gisteren om 14:52
    • Attracties

    Leefomstandigheden en welzijn zeeleeuwen dierentuin Artis niet verbeterd

    3 december 2025 om 09:48

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland