Inflatie doet Twents festival van Ilse DeLange de das om
10 augustus 2023 om 18:16
< 1 min lezen

Inflatie doet Twents festival van Ilse DeLange de das om

Het Twentse festival Tuckerville, waar zangeres Ilse DeLange de festivaldirectrice is, vindt dit jaar voor het laatst plaats. Reden hiervoor zijn onder meer de prijsstijgingen in de festivalbranche en de algemene inflatie, laat de organisatie donderdag weten in een persbericht.

Door de prijsstijgingen en “de wens om toegankelijk te blijven voor een groot publiek” is het volgens de organisatie niet meer mogelijk om de kwaliteit te waarborgen waar de organisatie voor staat. “De komende (6e) editie van Tuckerville zal daarom de laatste zijn.”

Laatste editie

Op zaterdag 9 september is de laatste editie, waar artiesten als BLØF, Chef’Special en Young Gun Silver Fox optreden. Als afsluiter speelt DeLange een extra lange headliner-set ter ere van haar 25-jarig jubileum als zangeres. Ook wil zij daarmee alle bezoekers van de afgelopen jaren bedanken.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Evenementen

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Evenementen

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

13 Feb
Knutselruimte Gevangenismuseum Veenhuizen
  • Drenthe
13 Feb
Kraak de Code speurtocht
  • Drenthe
13 Feb
Vernieuwde Lange Leo Kinderroute
  • Drenthe
13 Feb
Themarondleiding: Liefde in het plantenrijk
  • Noord-Holland