anp afbeelding duncan laurance
25 augustus 2023 om 11:23
< 1 min lezen

Op 22 september komt uitgestelde album van Duncan Laurence uit

Fans hoeven niet lang meer te wachten op het tweede album van Duncan Laurence. Skyboy zou oorspronkelijk al in mei uitkomen, maar de zanger stelde de release van zijn album uit omdat hij naar eigen zeggen “mentaal uitgeput” was. Het album verschijnt nu op 22 september, heeft Universal Music vrijdag bekendgemaakt.

De meeste muziek is opgenomen in Los Angeles. “Als je ergens lekker jezelf kunt zijn, dan is het daar wel”, zegt de songfestivalwinnaar van 2019 in een verklaring. Daarin blikt de zanger ook al vooruit. “Ik hou van festivals. Ik zou heel graag op een festival willen staan en daar de songs van Skyboy laten horen en zien.”

De 29-jarige zanger bracht vrijdag ook de vierde single van zijn tweede album uit: Rest In Peace. Eerder verschenen ook al de singles Electric Life, I Want It All en Skyboy.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Cultuur

    Pathé vestigt record met voorverkoop derde Avatar-film

    Vandaag om 08:52
    • Cultuur

    Nederland volgend jaar niet te zijn bij Eurovisie Songfestival

    Vandaag om 08:48

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland