Andries Knevel
26 augustus 2023 om 19:08
< 1 min lezen

Knevel angstig in heidegebied Bussum door wolf

Andries Knevel stapt niet meer zorgeloos op zijn fiets voor een rondje door de Gooise natuur. Op X, voorheen Twitter, schrijft de bekende tv-presentator dat de lol er voor hem wel af is sinds er een heuse wolf is gesignaleerd in het gebied waar hij graag rondrijdt.

“Al 25 jaar fiets ik onbezorgd in het bos en heidegebied tussen Bussum, Naarden en Huizen. Maar het is gedaan met de pret: er is een wolf gesignaleerd!” schrijft de 71-jarige voormalig EO-coryfee.

Enkele dagen geleden publiceerde Bussums Nieuws dat er inderdaad een wolf is gezien in de Gooise natuur. Het Wolvenmeldpunt heeft op basis van foto’s van het dier bevestigd dat het om een wolf ging. Het is overigens de tweede keer dat het dier in het Gooi is gespot, want in april 2022 was het er ook al raak. Toen in het Hilversumse deel van de Westerheide, aldus Bussums Nieuws.

Onder zijn bericht op X wordt de angstige presentator overigens gerustgesteld door het account van Wolven in Nederland. “Beste Andries, dat kan nog steeds onbezorgd. Wolven zijn niet geïnteresseerd in mensen, wat de media ook mogen roepen. Er leven zo’n 30 wolven op de Veluwe en elk jaar fietsen en wandelen er duizenden mensen zonder enig probleem. Fiets-ze!” Knevel heeft daar niet meer op gereageerd.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van outdoor
    • Outdoor

    Ecozone langs A67 krijgt groen licht: recreatiegebied lijkt haalbaar

    19 december 2025 om 11:12
    • Outdoor

    Nieuwe RIVM-vuistregels zetten recreatie centraal in de buurt

    18 december 2025 om 14:59

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland