patrick martens
1 mei 2025 om 12:30
< 1 min lezen

Deze vier acteurs zie je in de jeugdmusical De Brief voor de Koning

Patrick Martens, Lisse Knaapen, Silyan El Kattabi en Roman Brasser zijn de vier acteurs die vanaf september te zien zijn in de jeugdmusical De Brief voor de Koning. Dat heeft productiehuis Sterke Verhalen donderdag bekendgemaakt. De vier acteurs brengen samen ruim 25 personages tot leven in de muzikale theaterbewerking van het beroemde boek van Tonke Dragt.

De Brief voor de Koning verscheen in 1962 en werd sindsdien uitgegeven in 35 talen. De roman gaat over ridder Tiuri die een belangrijke brief naar de koning moet brengen, net op het moment dat een boze prins dreigt de wereld te vernietigen.

De voorstelling is van september 2025 tot en met mei 2026 bijna honderd keer te zien in theaters door heel Nederland. De kaartverkoop start binnenkort. Dragt, die in juli 2024 op 93-jarige leeftijd overleed, gaf voor haar dood toestemming voor en goedkeuring aan het project. Benno Hoogveld regisseert de voorstelling. Charlotte Dommershausen maakt nieuwe muziek.

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Rapport adviesbureau: zonder financiële steun haalt Groninger Museum 2027 niet

    Gisteren om 14:47
    • Cultuur

    WILDLANDS-serie genomineerd voor Televizier-Ring 2026

    Gisteren om 13:48

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland