femke bol
2 mei 2025 om 10:35
< 1 min lezen

Atleet Femke Bol niet blij met viraal filmpje waarin ze vergeleken werd met Mickey Mouse

Atleet Femke Bol vindt het niet leuk dat een filmpje van haar viraal ging waarin ze werd vergeleken met Mickey Mouse. Tegelijkertijd kan ze het wel naast zich neerleggen, vertelt ze in een aflevering van het programma Open Kaart van Robbert Rodenburg. "Het is gewoon wie ik ben", aldus Bol. "Ik weet dat mijn stem heel hoog is, zeker na een wedstrijd."

In de 4×400 meter gemengde estafette op de Olympische Spelen in Parijs behaalde het team van Bol de gouden medaille na een eindsprint van Bol. In het interview na afloop klonk haar stem hoog, waardoor ze volgens sommigen klonk als Mickey Mouse. De hardloopster had het gevoel dat ze belachelijk werd gemaakt.

“Ik snap dat het grappig is voor mensen”, aldus Bol. “Maar ik was gewoon superblij dat ik heel hard had gelopen en dat vind ik belangrijker.” Bol is niet van plan om interviews te mijden, vertelt ze. “Je loopt een wedstrijd en het hoort erbij dat je dat erna doet. Het is ook een manier om mensen je beleving mee te geven.”

“Ik dacht wel eens, ‘Oh, mijn stem is weer hoog’. Maar daar heb ik me vrij snel weer overheen gezet.” Volgens Bol moeten mensen die haar stem niet willen horen het geluid maar uitzetten.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    OM seponeert smaadzaak Marco Borsato tegen aangeefster

    Gisteren om 13:55
    • Entertainment

    Dit is de winnaar van het achtste seizoen van Maestro

    2 februari 2026 om 08:57

Aankomende evenementen

05 Feb
FORThappy carnavalsfeest
  • Utrecht
05 Feb
Stadswandeling Hengelo toen
  • Overijssel
06 Feb
SVR Vakantiebeurs Gorinchem
  • Zuid-Holland