Recreatie Vakbeurs wordt grootser dan ooit: al acht hallen volgeboekt / Foto: Recreatie Vakbeurs
26 september 2023 om 15:42
< 1 min lezen

Recreatie Vakbeurs wordt grootser dan ooit: al acht hallen volgeboekt

Het belooft een groots feest te worden. Meer dan 8.500 ondernemers komen op 14 tot en met 16 november naar de Evenementenhal Hardenberg om deel te nemen aan de jaarlijkse vakbeurs voor de recreatiesector, Recreatie Vakbeurs. Dat meldt de organisatie.

De vakbeurs is de meest complete en veelzijdige vakbeurs voor de recreatiesector in Nederland. Het maakt niet uit in welk vakgebied; horeca, technische dienst, animatie of receptie. Voor elke afdeling biedt de beurs volop mogelijkheden. Hier ontmoet je vaste leveranciers en vind je de nieuwste trends en ontwikkelingen in de sector. Met een aantal van meer dan 300 exposanten is er genoeg om te zien.

“We zijn blij dat we wederom het vertrouwen krijgen van al deze exposanten. We hebben inmiddels achtgrote hallen volgeboekt met toonaangevende recreatieleveranciers”, vertelt adviseur Kristel Stötefalk namens Recreatie Vakbeurs. “De inschrijvingen blijven ook binnenkomen, voor ons het bewijs van het groeiende belang en de dynamiek van de vakbeurs.”

Dit jaar zijn er twee restaurants waar bezoekers terecht kunnen voor een hapje en een drankje. Op de beursvloer vind je een breed scala aan producten en diensten, variërend van de nieuwste technologische innovaties tot marketingstrategieën die de concurrentie voorblijven. Of je nu op zoek bent naar de nieuwste duurzame accommodaties, oplossingen voor een slimme keuken, marketing- en promotietools om je camping of vakantiepark te laten groeien, of entertainmentideeën om je gasten te betoveren, de Recreatie Vakbeurs biedt het allemaal aan.

Voor meer informatie over Recreatie Vakbeurs, het programma en gratis registratie, bezoek de website: www.recreatie-vakbeurs.nl

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Accommodaties

    Beekse Bergen investeert in comfort en gastbeleving bij Lake Resort

    6 februari 2026 om 13:14
  • vakantiewoning
    • Accommodaties

    Bloemendaal vreest miljoenenclaim maar grijpt niet in bij bouw 350 chalets op camping Vogelenzang

    6 februari 2026 om 10:15

Aankomende evenementen

10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland
11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen
12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel