Efteling nodigt gezinnen in armoede uit voor dagje pretpark / Foto: Efteling
8 januari 2024 om 10:54
< 1 min lezen

Efteling nodigt gezinnen in armoede uit voor dagje pretpark

Met het gezin een dagje naar de Efteling gaan kan je zomaar zo’n 200 euro kosten. Dat is helaas niet voor iedereen weggelegd. Om mensen met een kleine portemonnee toch een leuke dag te bieden hebben de Efteling en Stichting Leergeld afgelopen zaterdag 150 gezinnen en anderen met geldproblemen uitgenodigd om naar het pretpark te komen, meldt Omroep Brabant.

Ook Marwa Mohamed werd uitgenodigd om met haar gezin een bezoekje te brengen aan het attractiepark. Voor haar was het niet mogelijk geweest om met haar familie naar de Efteling te gaan als zij dit zelf moest bekostigen.

80.000 vrijkaartjes

De organisaties die deze actie hebben opgezet, Stichting Leergeld en de Efteling, hebben aangegeven dat zij 80.000 kaartjes per jaar vrijgeven voor mensen die in armoede leven. Op die manier willen de organisaties ook deze mensen een leuk dagje uit aanbieden.

Marwa is heel blij dat zij het aanbod heeft gekregen. “Mijn kinderen zijn er helemaal blij mee. Een gezin hoort af en toe wat te doen, want dat is goed voor de kinderen.”

Via deze link kun je bekijken welke stichtingen deelnemen aan de actie. 

Relevante artikelen

Alles van attracties
  • herfst festival
    • Attracties

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Attracties

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

17 Feb
Filmavond met Hengelose Revue, het Stadsjournaal 2008-2022 en een modelmaker bij Dikkers
  • Overijssel
18 Feb
Apex Acoustic
  • Groningen
19 Feb
Stadswandeling Hengelo herrezen
  • Overijssel
26 Feb
Stadswandeling ’t Lansink
  • Overijssel