Sprookjesboom in Efteling vertelt geen verhaaltjes / Foto: Sprookjesboom door Meindert van D
23 april 2024 om 13:11
< 1 min lezen

Sprookjesboom in Efteling vertelt geen verhaaltjes

Het lijkt bijna alsof de Efteling bezig is met een complete metamorfose van het park. Naast de Stoomtreintjes, Doornroosje en het Snoephuisje is het nu ook tijd voor de Sprookjesboom om verbouwd te worden. Dat levert een enigszins griezelig aangezicht op. De Sprookjesboom heeft momenteel geen mond meer om mee te praten, meldt Looopings.

De boom verandert hiermee van Sprookjesboom naar een soort Cyborgboom. Heel magisch oogt het in ieder geval niet. De bewegende mond van de boom is verwijderd waardoor de techniek erachter te zien is. Waar deze normaal gesproken verhaaltjes vertelt aan de bezoekers, blijft het nu dus even stil.

Wanneer de verbouwing is afgerond is niet duidelijk. Er staat ook niets over deze onderhoudsbeurt op de kalender van de Efteling. Misschien wordt het straks net zo’n spannende verbouwing als de beurt aan Doornroosje.

Relevante artikelen

Alles van attracties
  • herfst festival
    • Attracties

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Attracties

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

17 Feb
Filmavond met Hengelose Revue, het Stadsjournaal 2008-2022 en een modelmaker bij Dikkers
  • Overijssel
18 Feb
Apex Acoustic
  • Groningen
19 Feb
Stadswandeling Hengelo herrezen
  • Overijssel
26 Feb
Stadswandeling ’t Lansink
  • Overijssel