Al 50.000 kaarten verkocht voor Mamma Mia! The Party
7 mei 2024 om 10:52
< 1 min lezen

Al 50.000 kaarten verkocht voor Mamma Mia! The Party

Met nog bijna vijf maanden tot aan de première van Mamma Mia! The Party in de Schiecentrale in Rotterdam zijn er al 50.000 kaarten voor de show verkocht.

Mamma Mia! The Party is een dinnershow waarin nummers van de Zweedse groep ABBA centraal staan. Het verhaal gaat over de eigenaar van een Griekse taverne en zijn familie. Het is de bedoeling dat het publiek zich op een Grieks eiland waant. In de komende maanden wordt in de Schiecentrale een groot Grieks dorp nagebouwd.

Kaj van der Voort vertolkt de hoofdrol. Het is voor de 27-jarige Van der Voort niet de eerste keer dat hij nummers van ABBA zingt. In 2019 was hij te zien in de rol van Sky in de musical Mamma Mia!

Het evenement werd mede bedacht door ABBA-lid Björn Ulvaeus. De show was eerder te zien in Stockholm en Londen.

Relevante artikelen

Alles van cultuur
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

26 Feb
Stadswandeling ’t Lansink
  • Overijssel
12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel