Efteling
23 mei 2024 om 13:17
< 1 min lezen

Buitenlandse bezoekers helpen Efteling aan recordwinst in 2023

De Efteling heeft vorig jaar een recordwinst van 37,8 miljoen euro geboekt. In 2022 ging het het attractiepark ook al flink voor de wind, toen maakte het 34 miljoen euro winst. Een groot contrast met de cijfers tijdens de coronapandemie: toen leed het park tientallen miljoenen verlies. Vooral buitenlandse bezoekers hebben in 2023 bijgedragen in het positieve resultaat van de Efteling. Dit meldt NU.nl. 

In 2022 kwamen er 5,43 miljoen mensen naar Kaatsheuvel en in 2022 waren dat zelfs 5,56 miljoen. 33 procent daarvan was Duits, 12 procent kwam vanuit Groot-Brittannië op bezoek en 48 procent stak de grens over vanuit België. In Duitse supermarkten voerde de Efteling actie, in combinatie met reclames op de radio. Ook op de Britse radio waren er spotjes van de Efteling te horen.

Top 3 meest bezochte pretparken van Europa

De Efteling is staat in de top 3 pretparken van Europa met de meeste bezoekers. Disneyland Paris en Europapark in Duitsland voeren de lijst aan.

Relevante artikelen

Alles van attracties
  • herfst festival
    • Attracties

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Attracties

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

17 Feb
Filmavond met Hengelose Revue, het Stadsjournaal 2008-2022 en een modelmaker bij Dikkers
  • Overijssel
18 Feb
Apex Acoustic
  • Groningen
19 Feb
Stadswandeling Hengelo herrezen
  • Overijssel
26 Feb
Stadswandeling ’t Lansink
  • Overijssel