Attractie in Oud Valkeveen blijft steken: inzittenden half uur vast / Foto: "De ingang van attractiepark Oud Valkeveen in de gemeente Naarden." door Steven Lek
19 juni 2024 om 11:43
< 1 min lezen

Attractie in Oud Valkeveen blijft steken: inzittenden half uur vast

Het zal een spannend half uur zijn geweest voor een aantal kinderen die dinsdag in attractiepark Oud-Valkeveen in Naarden waren. Toen zij samen met een ouder in de vrije val-attractie gingen voor een duikvlucht bleef de attractie steken. De inzittenden hebben een half uur vastgezeten, tot zij met een hoogwerker uit de attractie werden bevrijd, meldt NH Nieuws.

Even na half vier zat er ineens weinig beweging in de attractie ‘de Ooigevaar’. Op het moment dat de attractie stil kwam te staan zaten er vijf kinderen met een ouder in. Na een half uur kwam de brandweer ze bevrijden. Desondanks leek het er niet op alsof er veel paniek was bij de kinderen. En toen ze werden bevrijd kreeg de brandweer een applaus van omstanders.

De attractie waarin de bezoekers vastzaten is een vrije val-attractie. Mensen worden omhoog getakeld om vervolgens met hoge snelheid naar beneden te vallen. Het is niet duidelijk hoe de attractie stil heeft komen te staan.

Relevante artikelen

Alles van attracties
  • herfst festival
    • Attracties

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Attracties

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

17 Feb
Filmavond met Hengelose Revue, het Stadsjournaal 2008-2022 en een modelmaker bij Dikkers
  • Overijssel
18 Feb
Apex Acoustic
  • Groningen
19 Feb
Stadswandeling Hengelo herrezen
  • Overijssel
26 Feb
Stadswandeling ’t Lansink
  • Overijssel